Nasza misja to kompleksowa obsługa pożyczek udzielonych w rodzinie i kręgu znajomych. Naszym celem jest również ułatwienie relacji oraz zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie prywatnych pożyczek.
Poufność i dyskrecja
Jesteśmy po to by pomóc Tobie. Szanujemy Twoją prywatność i zapewniamy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Nie zarabiamy na ich sprzedaży i nigdy nie będziemy przekazywać Twoich danych żadnej firmie, która zamierzałaby je wykorzystywać w celach marketingowych.
 
Wsparcie i pomoc
Chcemy łączyć ludzi, budować i dbać o dobre relacje w rodzinie czy wśród przyjaciół i znajomych. Praktyka pokazuje, że często obawiamy się o to jak zostanie odebrane wśród naszych najbliższych przypomnienie o zaległościach, czy spłacie pożyczki. Teraz my dyskretnie wysyłamy sms lub maila w ustalonych wcześniej terminach lub w każdym innym momencie, w którym Ty zechcesz. Wystarczy, jedno kliknięcie!
 
Bezpieczeństwo i wygoda
Naszym celem jest również zwiększenie Twojego bezpieczeństwa. Zapewniamy dostęp do profesjonalnej i dostosowanej do Twoich potrzeb umowy pożyczki oraz umów zabezpieczeń. Teraz sam w prosty sposób dostosujesz warunki pożyczki i masz już gotową umowę do wydruku i podpisu.
 
Wiedza i porady
Informujemy również o każdej Twojej decyzji, która rodzi określone przywileje lub zobowiązania podatkowe. Należy pamiętać, że pożyczanie pieniędzy nie zawsze jest tylko Twoją prywatną sprawą i w pewnych okolicznościach może skutkować koniecznością zapłacenia podatku. Zadajemy proste pytania, używając łatwego języka. Nie musisz już czytać długich i skomplikowanych dokumentów prawnych, czy zawiłych ustaw.
 
Kontrola i powiadomienia
Dzięki naszej usłudze możesz również łatwo kontrolować wszelkie płatności i mieć pewność, że o niczym nie zapomniałeś. Dostaniesz również na bieżąco przypomnienia o zbliżających się terminach płatności.